Domů Market Lyže 2020/2021 dětské a juniorské Atomic Atomic Bent Chetler mini (153-163) + vázání: Z 10
Atomic Bent Chetler mini (153-163) + vázání: Z 10 (2020/2021)
+ vázání: Z 10
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Kids |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 163, 153 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 2700 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 20/70/10 |
| Rocker: | Powder Rocker |
| rádius: | 13 m (při délce 153 cm) |
| spička: | 126.5 mm |
| střed: | 90 mm |
| patka: | 117.5 mm |
Cena: 7150 Kč
Cena setu: 9250 Kč
(vázání: Z 10)
Poznámka: Hmotnost s vázáním
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Bent Chetler mini (153-163) - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































