Elan Element Green + vázání: EL 10.0 SHIFT GW (2020/2021)
+ vázání: EL 10.0 SHIFT GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Elan |
|---|
| modelová řada: | Element |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 160, 176, 144, 152, 168 cm |
| Popis rockeru: | PARABOLIC ROCKER kombinuje výrazné boční vykrojení lyže a profil early rise rocker, což umožňuje snadné nasazení oblouku při menším vynaložení námahy. Stabilizátor přední části navíc tlumí vybrace, takže hrany lépe drží a lyže se skvěle ovládají. |
|---|---|
| Rocker: | PARABOLIC ROCKER |
| rádius: | 16.9 m (při délce 176 cm) |
| spička: | 127 mm |
| střed: | 76 mm |
| patka: | 102 mm |
Popis Elan Element Green
Nový model s inovativní konstrukcí Groove,parabolic Rocker, Power Shell, dřevěné jádro dual, Laminát, vázání EL 10.0 Shift. Technologie Groove zaručuje stabilitu, maximální kontrolu nad lyžemi, přesnost oblouku.
Cena: - Kč
Cena setu: 8750 Kč
(vázání: EL 10.0 SHIFT GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Elan Element Green - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































