| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Line |
|---|
| modelová řada: | Freeride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 179, 186, 172 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3030 g |
|---|---|
| Rocker: | profil 9-2-7 mm |
| rádius: | 18 m (při délce 179 cm) |
| spička: | 131 mm |
| střed: | 98 mm |
| patka: | 119 mm |
Popis Line Vision 98
Novinkou v kolekci jsou lyže VISION. Freeride lyže s váhou skialpových. Šíře 98mm je velmi universální. Lyže jsou vhodné na delší skialpové tůry a když nejsou podmínky, tak zůstat v resortu na sjezdovkách. https://www.youtube.com/watch?…
Cena: 15600 Kč
Poznámka: průřez hrany 2,1x2mm, skluznice sintered 1,3mm
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Další fotografie Line Vision 98
Diskuze: Line Vision 98 - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































