Lusti Rybr + vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER (2020/2021)
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Lusti |
|---|
| modelová řada: | Freeride – Big Mountain |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 189, 179 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3960 g |
|---|---|
| Rocker: | ANO |
| rádius: | 20.2 m (při délce 179 cm) |
| spička: | 140 mm |
| střed: | 110 mm |
| patka: | 127 mm |
Popis Lusti Rybr
Freeridová velmi univerzální lyže s šířkou 110 mm pod botou a rockerem ve špičce je určená jak do prašanu, tak na sjezdovku. Tuto lyži si ale nejvíce užijete ve velkých horách, kde je směs prašanu, místy vyfoukaného na led, ledové krusty a hravě zvládnou i jarní firn. Sandwichové provedení, polyamidová vrchní fólie, 2x biaxiální a 2x triaxiální prepregová nosná vrstva, výztuha, dřevěné jádro, bočnice ABS, ocelové hrany, sintrovaná (závodní) skluznice.
Diskuze: Lusti Rybr - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































