Völkl Flair SC + vázání: Vmotion 11 GW (2020/2021)
+ vázání: Vmotion 11 GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Völkl |
|---|
| modelová řada: | Woman |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 163, 158, 153 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 1850 (s vázáním) - jedna lyže g |
|---|---|
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 13.4 m (při délce 158 cm) |
| spička: | 122 mm |
| střed: | 73 mm |
| patka: | 103 mm |
Cena: 13490 Kč
Cena setu: 17990 Kč
(vázání: Vmotion 11 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Völkl Flair SC - 2020/2021
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































