Atomic Redster X9i WB Revo S + vázání: X 12 GW (2021/2022)
+ vázání: X 12 GW
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 160, 152, 168, 167 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 6190 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 0/100/0 |
| Rocker: | Active Camber |
| rádius: | 13 m (při délce 160 cm) |
| spička: | 123 mm |
| střed: | 75 mm |
| patka: | 107 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 28990 Kč
(vázání: X 12 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Redster X9i WB Revo S - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































