Atomic Redster S7 + vázání: F 12 GW (2021/2022)
+ vázání: F 12 GW
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 149, 156, 170, 163 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 5098 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 0/100/0 |
| Rádius při jiných délkách: | 12/149, 12,7/156, 14,1/170 |
| Rocker: | Active Camber |
| rádius: | 13.4 m (při délce 163 cm) |
| spička: | 111.5 mm |
| střed: | 70 mm |
| patka: | 100 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 18390 Kč
(vázání: F 12 GW)
Poznámka: Hmotnost s vázáním
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Redster S7 - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































