Atomic Redster X9 S Revo S + vázání: X 12 GW (2021/2022)
+ vázání: X 12 GW
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 175, 183, 167 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 6484 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 0/100/0 |
| Rádius při jiných délkách: | 14,2/167, 16,2/183 |
| Rocker: | Active Camber |
| rádius: | 15.2 m (při délce 175 cm) |
| spička: | 114 mm |
| střed: | 65.5 mm |
| patka: | 99.5 mm |
Hodnocení modelu Atomic Redster X9 S Revo S v testech lyží:
Cena: - Kč
Cena setu: 28990 Kč
(vázání: X 12 GW)
Poznámka: 29 990 Kč (s vázáním X 14 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Redster X9 S Revo S - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































