Atomic Cloud C14 WB Revo S + vázání: X 12 GW (2021/2022)
+ vázání: X 12 GW
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 160, 144, 152, 168 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 5620 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 0/100/0 |
| Rádius při jiných délkách: | 10,8/144, 13/160, 13,5/168 |
| Rocker: | Active Camber |
| rádius: | 12.3 m (při délce 152 cm) |
| spička: | 120.5 mm |
| střed: | 75 mm |
| patka: | 104.5 mm |
Cena: - Kč
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Cloud C14 WB Revo S - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































