Atomic Cloud C12 Servo + vázání: X 12 GW (2021/2022)
+ vázání: X 12 GW
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Atomic |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 154, 168, 147, 161 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 5520 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | 0/100/0 |
| Rádius při jiných délkách: | 12,5/147, 13,9/161, 14,6/168 |
| Rocker: | Active Camber |
| rádius: | 13.2 m (při délce 154 cm) |
| spička: | 110 mm |
| střed: | 70 mm |
| patka: | 98.5 mm |
Hodnocení modelu Atomic Cloud C12 Servo v testech lyží:
Cena: - Kč
Cena setu: 18390 Kč
(vázání: X 12 GW)
Poznámka: Hmotnost s vázáním
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Atomic Cloud C12 Servo - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































