Blizzard Phoenix R14 Pro + vázání: TPX12 DEMO W (2021/2022)
+ vázání: TPX12 DEMO W
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | On piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 165, 155, 160, 175, 170 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3340 g |
|---|---|
| Rádius při jiných délkách: | 155/11.5, 160/12.5, 165/14, 170/14.5, 175/15 |
| Rocker: | full camber |
| rádius: | 14 m (při délce 165 cm) |
| spička: | 121 mm |
| střed: | 69 mm |
| patka: | 102 mm |
Hodnocení modelu Blizzard Phoenix R14 Pro v testech lyží:
Cena: - Kč
Cena setu: 19499 Kč
(vázání: TPX12 DEMO W)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Phoenix R14 Pro - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































