Domů Market Lyže 2021/2022 dětské a juniorské Blizzard Blizzard Firebird Comp. JR + vázání: FDT JR 4.5
Blizzard Firebird Comp. JR + vázání: FDT JR 4.5 (2021/2022)
+ vázání: FDT JR 4.5
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | Junior |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 150, 120, 130, 100, 110, 140 cm |
| Rocker: | full camber |
|---|---|
| rádius: | 12 m (při délce 150 cm) |
| spička: | 118 mm |
| střed: | 70 mm |
| patka: | 98 mm |
Popis Blizzard Firebird Comp. JR
Dřevěná závodní sendvičová konstrukce | dvojité sklolaminátové zesílení | GripWalk | 75% side wall
Cena: - Kč
Cena setu: 7799 Kč
(vázání: FDT JR 4.5)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Firebird Comp. JR - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































