Blizzard Firebird RC JR + vázání: FDT JR7 (2021/2022)
+ vázání: FDT JR7
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | Junior |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 150, 160, 130, 140 cm |
| Rocker: | full camber |
|---|---|
| rádius: | 12 m (při délce 140 cm) |
| spička: | 113 mm |
| střed: | 70 mm |
| patka: | 99 mm |
Popis Blizzard Firebird RC JR
Kompozitová konstrukce | dvojité sklolaminátové zesílení | GripWalk | DuraTec | 50% side wall
Cena: - Kč
Cena setu: 6499 Kč
(vázání: FDT JR7)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Firebird RC JR - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































