Domů Market Lyže 2021/2022 dětské a juniorské Blizzard Blizzard Brahma JR (70–90 cm) + vázání: FDT JR 4.5
Blizzard Brahma JR (70–90 cm) + vázání: FDT JR 4.5 (2021/2022)
+ vázání: FDT JR 4.5
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | Junior |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 80, 70, 90 cm |
| Rocker: | full camber |
|---|---|
| rádius: | 5 m (při délce 90 cm) |
| spička: | 102 mm |
| střed: | 67 mm |
| patka: | 89 mm |
Popis Blizzard Brahma JR (70–90 cm)
Kompozitová konstrukce | dvojité sklolaminátové zesílení | GripWalk | DuraTec
Cena: - Kč
Cena setu: 4049 Kč
(vázání: FDT JR 4.5)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Brahma JR (70–90 cm) - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































