Fischer RC One 78 GT + vázání: RSW 10 GW Powerrail BRAKE 85 [G] (2021/2022)
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Fischer |
|---|
| modelová řada: | Piste |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 166, 180, 152, 159, 173 cm |
| Popis rockeru: | All Mountain Rocker |
|---|---|
| Použité materiály: | dřevěné sendvičové jádro, titanal, karbon |
| rádius: | 16 m (při délce 173 cm) |
| spička: | 125 mm |
| střed: | 80 mm |
| patka: | 111 mm |
Popis Fischer RC One 78 GT
Oblíbené sportovní ALL MOUNTAIN lyže od FISCHER, co obstojí na různě profilovaných sjezdovkách i v terénu. Základ tvoří dřevěné sendvičové jádro s lehkou karbonovou výztuží (AIR CARBON). Lyže jsou vybaveny novou podložkou TWIN POWERRAIL a vázáním RSW 10 GW. Podložka TWIN POWERRAIL funguje na dobře známém rail systému, dovoluje tedy snadné přenastavení na potřebnou délku skeletu boty. Se šířkou 78 mm pod botou jsou RC ONE 78 GT perfektní lyže pro potěšení z lyžování za každých podmínek, na tvrdším podkladu nabízí dostatek kontroly a na měkčí či neupravené sjezdovce nechají snadno proplouvat i kritickými místy. V hlubším sněhu dovolí více, než tradiční modely určené výhradně na sjezdovky, manévrování usnadňuje znatelný ALL MOUNTAIN ROCKER. RC ONE 78 GT jsou velmi pohodlné a snadno ovladatelné lyže, vyladěné k bezproblémovému univerzálnímu využití především na sjezdovkách, ale částečně i ve volném terénu. Sidecut: 125-80-111 Radius: 16m/173cm
Diskuze: Fischer RC One 78 GT - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































