Fischer Ranger 102 FR ws (2021/2022)
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Fischer |
|---|
| modelová řada: | Freeride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 163, 191, 177, 170, 156, 184 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 4000 g |
|---|---|
| Popis rockeru: | Freeski Rocker |
| Použité materiály: | dřevěné sendvičové jádro, karbon |
| rádius: | 18 m (při délce 177 cm) |
| spička: | 136 mm |
| střed: | 102 mm |
| patka: | 126 mm |
Popis Fischer Ranger 102 FR ws
Nejzábavnější lyže do volného terénu, výborně ovladatelné a dobře točivé. Uvnitř ukrývají sendvičové dřevěné jádro vyztužené Titanalem v oblastech montážních bodů a mohutnou karbonovou špičku CARBON NOSE. K lyžím lze doporučit freeridové vázání ATTACK 13 AT. K dispozici jsou také vázání systému Dynafit, stoupací pásy nebo mačky. RANGER 102 FR, to je maximální radost OFF PISTE. Modely RANGER FR se od modelů RANGER TI liší konstrukcí jádra, v centrální části lyže dosahují maximální tuhosti, špičky a patky jsou pružnější, aby se tak dosáhlo co největší živosti a hravosti při sjezdu. Bude s nimi slušné pořízení kolem skalek a při skocích. Sidecut: 136-102-126 Radius: 18m/177cm Hmotnost: 2000g
Diskuze: Fischer Ranger 102 FR ws - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































