Head Prestige + vázání: PRD 14 GW (2021/2022)
+ vázání: PRD 14 GW
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Performance |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 163, 177, 170, 156 cm |
| Popis rockeru: | Speed Rocker |
|---|---|
| rádius: | 14 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 132 mm |
| střed: | 78 mm |
| patka: | 114 mm |
Popis Head Prestige
Top design, Top sportovní univerzální lyže od HEADu; EMC pro okamžité sklidnění vibrací; ERA 3.0 S; Graphene; Worldcup sandwich Cap construction
Cena: 20590 Kč
Cena setu: 26180 Kč
(vázání: PRD 14 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Prestige - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































