Head Kore 117 + vázání: Tyrolia Attack 14 GW + brake 130 (2021/2022)
+ vázání: Tyrolia Attack 14 GW + brake 130
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Freeski |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 191, 177, 184 cm |
| Popis rockeru: | Tip-Tail Rocker |
|---|---|
| rádius: | 24.6 m (při délce 184 cm) |
| spička: | 145 mm |
| střed: | 117 mm |
| patka: | 129 mm |
Popis Head Kore 117
Osvědčené a velice oblíbené lyže KORE vhodné do prachového sněhu; Graphene-KOROYD-Carbon sandwich cap construction; Karuba light weight wood core
Cena: 16090 Kč
Cena setu: 21540 Kč
(vázání: Tyrolia Attack 14 GW + brake 130)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Kore 117 - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































