Head Kore 103 W + vázání: Tyrolia Attack 12 GW (2021/2022)
+ vázání: Tyrolia Attack 12 GW
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Freeski |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 163, 177, 170 cm |
| Popis rockeru: | Tip-Tail Rocker |
|---|---|
| rádius: | 16.5 m (při délce 177 cm) |
| spička: | 132 mm |
| střed: | 103 mm |
| patka: | 123 mm |
Popis Head Kore 103 W
Osvědčené a velice oblíbené lyže KORE vhodné do prachového sněhu; Graphene-KOROYD-Carbon sandwich cap construction; Karuba light weight wood core
Cena: 16090 Kč
Cena setu: 20380 Kč
(vázání: Tyrolia Attack 12 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Kore 103 W - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































