Head Power Joy + vázání: JOY 12 GW PRD (2021/2022)
+ vázání: JOY 12 GW PRD
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Women |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 163, 158, 173, 153, 168 cm |
| Popis rockeru: | Speed Rocker |
|---|---|
| rádius: | 12.7 m (při délce 163 cm) |
| spička: | 122 mm |
| střed: | 68 mm |
| patka: | 102 mm |
Popis Head Power Joy
Dámská ryzí sportovní lyže konstrukcí jak pánská akorát v hezčím designu; EMC pro okamžité sklidnění vibrací; ERA 3.0 S; Graphene Worldcup sandwich Cap construction; máme v ní lehčí dřevo
Cena: 14390 Kč
Cena setu: 18080 Kč
(vázání: JOY 12 GW PRD)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Power Joy - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































