Head Super Joy + vázání: JOY 11 GW (2021/2022)
+ vázání: JOY 11 GW
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Women |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 163, 158, 148, 143, 153, 168 cm |
| Popis rockeru: | Allride Rocker |
|---|---|
| rádius: | 12.2 m (při délce 163 cm) |
| spička: | 129 mm |
| střed: | 75 mm |
| patka: | 108 mm |
Popis Head Super Joy
Velice oblíbená a prověřená dámská univerzální sportovní lyže; konstrukce LYT Tech pro snazší lyžování při výdaji menší energie; ERA 3.0; Graphene; Carbon sandwich cap construction
Cena: 12490 Kč
Cena setu: 15680 Kč
(vázání: JOY 11 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Super Joy - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































