Head Real Joy + vázání: JOY 9 GW (2021/2022)
+ vázání: JOY 9 GW
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Women |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 163, 158, 148, 143, 153 cm |
| Popis rockeru: | Allride Rocker |
|---|---|
| rádius: | 10.9 m (při délce 158 cm) |
| spička: | 130 mm |
| střed: | 73 mm |
| patka: | 107 mm |
Popis Head Real Joy
Dámská sportovně rekreační lyže, která Vám pomůže a přitom se ledových ploten nebojí; konstrukce LYT Tech pro snazší lyžování při výdaji menší energie; ERA 3.0; Graphene; Power Sidewall Jacket construction
Cena: 8590 Kč
Cena setu: 11480 Kč
(vázání: JOY 9 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Real Joy - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































