Head Kore Team + vázání: Tyrolia Attack 11 GW (2021/2022)
+ vázání: Tyrolia Attack 11 GW
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Junior |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 163, 156, 149, 142 cm |
| Popis rockeru: | Tip-Tail Rocker |
|---|---|
| rádius: | 10.9 m (při délce 149 cm) |
| spička: | 122 mm |
| střed: | 85 mm |
| patka: | 105 mm |
Popis Head Kore Team
Lyže do volného terénu pro naše juniory vylepšené o konstrukci a technologii z našich dospělých KORE; Graphene; Sandwich cap construction; Topless Tech
Cena: 8960 Kč
Cena setu: 12450 Kč
(vázání: Tyrolia Attack 11 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Kore Team - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































