Head Oblivion JR + vázání: SX Team 9.0 GW (2021/2022)
+ vázání: SX Team 9.0 GW
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Junior |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 161, 151, 131, 141 cm |
| Popis rockeru: | PNP Rocker |
|---|---|
| rádius: | 11.8 m (při délce 141 cm) |
| spička: | 116 mm |
| střed: | 81 mm |
| patka: | 106 mm |
Popis Head Oblivion JR
Juniorská lyže vhodná do parku a začátky učení triků a skoků; Sandwich twintip construction; Tuffwalls
Cena: 7260 Kč
Cena setu: 9650 Kč
(vázání: SX Team 9.0 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Oblivion JR - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































