Lusti Muse + vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER (2021/2022)
+ vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Lusti |
|---|
| modelová řada: | Freeride – All Mountain Ladies |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 188, 178, 168 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 2710 g |
|---|---|
| Rádius při jiných délkách: | 18/178, 20/188 |
| Rocker: | ano |
| rádius: | 16 m (při délce 168 cm) |
| spička: | 128 mm |
| střed: | 100 mm |
| patka: | 117 mm |
Popis Lusti Muse
Dámská all mountain univerzální lyže s rockerem ve špičce i v patce. Vhodná do volného terénu i na neupravené sjezdovky.Sandwichové provedení, polyamidová vrchní fólie, 2x biaxiální prepregová nosná vrstva, výztuha, dřevěné jádro, bočnice ABS, ocelové hrany, sintrovaná (závodní) skluznice.
Cena: 10550 Kč
Cena setu: 13750 Kč
(vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Lusti Muse - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































