Lusti Krako + vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER (2021/2022)
+ vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER
| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Lusti |
|---|
| modelová řada: | Freeride – Powder |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 192, 172, 182 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3420 g |
|---|---|
| Rádius při jiných délkách: | 18/172, 22/192 |
| Rocker: | ano |
| rádius: | 20 m (při délce 182 cm) |
| spička: | 140 mm |
| střed: | 122 mm |
| patka: | 138 mm |
Popis Lusti Krako
„Prašanovka“ – freeridová lyže s rockerem ve špičce i v patce. Vhodné do volného terénu s množstvím nového sněhu.Sandwichové provedení, polyamidová vrchní fólie, 2x biaxiální a 2x triaxiální prepregová nosná vrstva, výztuha, dřevěné jádro, bočnice ABS, ocelové hrany, sintrovaná (závodní) skluznice.
Cena: 12870 Kč
Cena setu: 16070 Kč
(vázání: VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Lusti Krako - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































