Salomon S/Force W 5 + vázání: M10 GW (2021/2022)
+ vázání: M10 GW
| Kategorie: | univerzální | Výrobce: | Salomon |
|---|
| modelová řada: | On Piste W |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 150, 160, 140, 167 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3440 g |
|---|---|
| Rocker: | Tip Rocker |
| rádius: | 11 m (při délce 150 cm) |
| spička: | 123 mm |
| střed: | 75 mm |
| patka: | 107 mm |
Popis Salomon S/Force W 5
Ideální lyže pro ženy, hledající především jistotu a stabilitu.
Cena: - Kč
Cena setu: 9190 Kč
(vázání: M10 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Salomon S/Force W 5 - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































