| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Val d´Anniviers - Vercorin 1 340 - 2 374 m |
3 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
|---|---|---|---|---|
Amden 931 - 1 684 m |
0 cm
|
2 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
Toggenburg 900 - 2 262 m |
0 cm
|
2 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
Val Müstair 2 126 - 2 673 m |
2 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Engadin Svatý Mořic - Diavolezza Lagalb 2 093 - 3 006 m |
2 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Čtyři údolí 1 350 - 3 330 m |
2 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Leysin 1 250 - 2 198 m |
3 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Sattel - Hochstuckli 800 - 1 491 m |
2 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Krummenau - Wolzenalp 728 - 1 464 m |
0 cm
|
2 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Elm im Sernftal 1 020 - 2 105 m |
1 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Savognin 1 168 - 2 713 m |
0 cm
|
2 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
|---|---|---|---|---|
Brigels Waltensburg Andiast 1 102 - 2 418 m |
1 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Laax 1 100 - 3 018 m |
1 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Obersaxen Surcuolm Val Lumnezia Obersaxen - Mundaun (1 201 - 2 310 m) |
1 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Davos 810 - 2 844 m |
0 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Davos Klosters - Madrisa 1 142 - 2 602 m |
0 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Lenzerheide 1 229 - 2 865 m |
0 cm
|
1 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Grüsch - Danusa 600 - 1 800 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Pizol 509 - 2 250 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Davos Klosters - Jakobshorn 1 535 - 2 568 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Davos Klosters - Rinerhorn 1 459 - 2 490 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
|---|---|---|---|---|
Scuol 1 250 - 2 785 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Les Diablerets Villars 1 224 - 2 120 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Schwende-Wasserauen - Ebenalp (▲) 848 - 1 720 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Schwarzsee - Riggisalp 1 047 - 1 751 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Bivio 1 769 - 2 560 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Engadin Svatý Mořic - Corvatsch Furtschellas 1 797 - 3 303 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Engadin Svatý Mořic - Corviglia 1 772 - 3 057 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Engadin Svatý Mořic - Zuoz 1 720 - 2 465 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Ebnat | Kappel (⌂) - Tanzboden (▲) 865 - 1 181 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Goldingen - Atzmännig 821 - 1 198 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
|---|---|---|---|---|
Marbach - Marbachegg 885 - 1 474 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Oberholz – Farner 852 - 1 155 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Sainte-Croix - Les Rasses 1 142 - 1 565 m |
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
0 cm
|
Zdroj dat předpovědi počasí: Wetter.net
Předpověď teplot ve Švýcarsku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď deště a sněžení ve Švýcarsku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď oblačnosti a slunečního svitu ve Švýcarsku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď úhrnu nového sněhu ve Švýcarsku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď celkové výšky sněhu ve Švýcarsku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům: Lyžařská předpověď počasí - předpověď počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS Předpověď počasí podle středoevropského modelu - předpověď počasí ve středisku podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek) Předpověď počasí podle globálního modelu - předpověď počasí ve středisku podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF Horská předpověď počasí podle alpského modelu - předpověď počasí na vrcholech hor ve středisku podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG/GeoSphere Austria (jen u vybraných středisek)

































