Goldingen - Atzmännig předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Goldingen - Atzmännig podle nadmořské výšky a různých předpovědních modelů (jak jsou předpovědi počasí spolehlivé?):

V příštích 7 dnech se v nejvyšších polohách střediska Goldingen - Atzmännig teploty budou pohybovat mezi -1° a 10° C, délka slunečního svitu dosáhne 33 h a napadne až 0 cm sněhu.

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 01.11.2025 - 10.11.2025
Den Noc Teplota1 198 m Teplota821 m Nový sníh Slunce Vítr
sobota
(01.11.)
polojasno 10°
12°
0 cm nad 3 371 m 5 h 5 km/h směr: ZSZ
neděle
(02.11.)
zataženo s deštěm

0 cm nad 1 553 m 1 h 9 km/h směr: ZJZ
pondělí
(03.11.)
skorojasno

0 cm nad 1 371 m 7 h 9 km/h směr: Z
úterý
(04.11.)
jasno
-1°

0 cm nad 3 415 m 9 h 4 km/h směr: SV
středa
(05.11.)
jasno

0 cm nad 3 495 m 8 h 4 km/h směr: VSV
čtvrtek
(06.11.)
mrholení

0 cm nad 2 129 m 1 h 5 km/h směr: Z
pátek
(07.11.)
polojasno

0 cm nad 1 632 m 3 h 6 km/h směr: Z

Předpověď teplot ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď deště a sněžení ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď oblačnosti a slunečního svitu ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď úhrnu nového sněhu ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď celkové výšky sněhu ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - předpověď počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Goldingen - Atzmännig v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Předpověď počasí podle středoevropského modelu - předpověď počasí ve středisku Goldingen - Atzmännig podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Předpověď počasí podle globálního modelu - předpověď počasí ve středisku Goldingen - Atzmännig podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Horská předpověď počasí podle alpského modelu - předpověď počasí na vrcholech hor ve středisku Goldingen - Atzmännig podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG/GeoSphere Austria (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Goldingen - Atzmännig:
Wetter.net

Komerční tipy

Reporty z lyžařských středisek

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn