Vítkovice v Krkonoších - aktuální report z 31.03.2019 - SNOW.CZ

Vítkovice v Krkonoších | aktuální report z 31.03.2019

Vítkovice v Krkonoších - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Česko Česko - Krkonoše

průměrné hodnocení Vítkovice v Krkonoších:
autor: Martin2
hodnocení:
návštěva od: 31.03.2019 do: 31.03.2019
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Výborné zakončení lyžařské sezóny. Původně jsem chtěl jen na Mísečky, ale nakonec jsem dobře udělal, když jsem zůstal na Aldrově. V sobotu byla sjezdovka na Mísečkách tvrdší jen jednu jízdu, ale na Aldrově to vydrželo dlouho. Absolutně bez fronty na lanovku. Slunné počasí a jarní pohoda. Výborně upravená sjezdovka. Testování lyží Lusti zdarma.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Výborně připravená sjezdovka. Velký dík rolbařům za velmi kvalitní práci v průběhu celé sezóny! Pistenbully 600 je pro takto malý areál skutečně luxus, ale stejně hlavně záleží na umu rolbaře. A tady to fakt umí. Škoda, že to takto kvalitně neupravují na Mísečkách a Medvědíně.

Sněhové podmínky:

Sněhu byl dostatek, vydřená místa jsem nezaregistroval mimo okrajové části sjezdovky. Nebyl vůbec důvod se bát o skluznici lyží. Ráno výborně vytvrdlá sjedovka, která vydržela poměrně dlouho. Pak to změklo, ale i tak se v tom dalo slušně lyžovat. Boule se žádné netvořily.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

V provozu sedačková lanovka Prezidentský express. Kotva na Jizerce včetně snowparku už mimo provoz.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Velmi málo lidí. To se podepsalo i na kvalitě sjezdovky, která byla celý den jetelná bez boulí.

Občerstvení a aprés-ski:

V provozu restaurace u dolní stanice lanovky. Dnešní den byla akce od Satrapa sportu - testování lyží Lusti zdarma. Pohodoví a velmi ochotní lidé, kteří rádi poradí a doporučí vhodné lyže.

Doprava do střediska a parkování:

Doprava bez problémů. Silnice suché. Jen na parkovišti bláto, ale to se nedá nic dělat, když je takový podklad.

+ plusy

  • minumum lidí - bez front
  • kvalitně upravená sjezdovka
  • testování lyží Lusti - Satrapa ski
  • slunce a pohoda

- mínusy

  • bahno na parkovišti
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

06.02.2019  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Joho
hodnocení:

Na Aldrov jsem se vrátil na noční lyžování po 10 letech. Zaparkoval jsem na horním parkovišti, nazul lyže a po večerním manšestru jsem sjel k pokladně. Permice na 270 Kč je vcelku v pohodě. Sjezdovka upravená a připravená pro lyžaře. Bufáče fungují a lidí celkem málo. Na tři hodiny mám o zábavu post...

zobrazit celý report

27.12.2018  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Martin2
hodnocení:

Překvapivě výborné večerní lyžování na Aldrově. Nečekal jsem nic zásadního, ale jen jsem chtěl vyzkoušet lyžování za umělého osvětlení. Celý den bylo zataženo a poměrně teplo (teploty mírně nad nulou) a občas mrholilo nebo pršelo, takže neoptimální podmínky. Sjezdovka má sice jen cca 720 metrů, ale ...

zobrazit celý report

13.03.2018  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Sparťan
hodnocení:

V úterý navštěvuji lyžařský areál Aldrov ve Vítkovicích. Počasí moc nepřeje, ale co se dá dělat, jaro se nezadržitelně blíží a mně se ještě nechce ukládat lyže do sklepa. Po víkendové oblevě, která pokračuje i z kraje tohoto týdne, se podmínky v takto nízko položeném středisku rychle zhoršují, ale s...

zobrazit celý report

06.02.2018  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Honza Závodník
hodnocení:
Aldrov je fajn sjezdovka pro rodiny s dětmi i průměrně lyžaře. Vršek mírný, závěr prudší. Obe me děti 4 a 6 let bez problému, ale lyžují pravidelně. Fronty akceptovatelné do 8 minut, ve špičce 10 až 14 minut. Výhodou je, že začínají od 8 h. Nejlepší je parkování na horní stanici lanovky. Představa, ze jdu z parkoviště u kostela a zpet pěšky, není moc lákavá. Velké zklamání je jídlo. Jedli jsme v objektu v horní části vlevo neb nám to místními bylo doporučeno jako lepší než dole, kde jsou jen polotovary. Jídlo na hory ucházející, ale plastové talirky a příbory jsou opravdu uz trochu nedůstojné. Jeli jsme tam lyžovat a byli jsme spokojeni.

10.12.2017  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Rizanx
hodnocení:

Restaurace trochu zklamáním, ale celkový dojem nakonec dobrý. Minimum lidí a co je hlavní dobré příjemné lyžování.

zobrazit celý report

10.12.2017  | Vítkovice v Krkonoších

autor: radek1
hodnocení:

První letošní lyžovačka se vyvedla. Ráno nás přivítal poměrně tuhý mráz, ale odměnil nás minimem lyžařů a odpoledne dokonce i trochou slunce.

zobrazit celý report

09.12.2017  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Martin2
hodnocení:

Pozitivni dojem, prvni snih na zacatku sezony. Snehu dostatek, pocasi zpocatku oblacno, pozdeji zatazeno se snezenim.

zobrazit celý report

10.03.2016  | Vítkovice v Krkonoších

autor: Honza_S
hodnocení:

Aldrov je sice menší areálek, ale s velikým srdcem. :-) Za současné sněhové bídy byla v provozu pouze 4sedačka Prezidentský expres. Ale když je tak krásně, jako ve čtvrtek bylo, jeví se vše lepší. Veselý chlapík u nástupu na sedačku s úsměvem prohodí pár slov a při odjezdu popřeje pěkný den - hned j...

zobrazit celý report

14.01.2015  | Vítkovice v Krkonoších

autor: kissdynasty
hodnocení:
Dnes dopoledne lyžování na Aldrově bylo celkem fajn. Sníh byl sice vlhký, ale plotny ani vydřeniny se netvořily. Lidí minimálně, takže jsem měl častokrát sjezdovku sám pro sebe. Ve středu,v pátek a v sobotu tam je i večerní lyžování od 18 do 21 hod. Takže se tam uvidíme :-)