Ještěd aprés-ski a služby ve středisku

Ještěd - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Aprés-ski

Sportovní areál Vesec

Běžky | outdoor

18 km

Bazén Liberec

Akvapark | wellness

Liberec má v centru ještě jeden, komornější a méně známý akvapark s jednoduchým názvem Bazén Liberec - kromě 50m sportovního bazénu se skákací věží nabízí i dětské brouzdaliště, unikátně dlouhý 150m tobogán nebo posilovnu.

Centrum Babylon

Akvapark | wellness

Nejznámější a nejoblíbenější libereckou atrakcí je Centrum Babylon, zábavní a hotelový lunapark vzniklý v roce 1997 přestavbou textilní továrny. Jedná se o obří labyrint atrakcí, kde se nachází akvapark, wellness, bludiště, IQ park, pouť, hrací automaty a samozřejmě obchody a restaurace.
Akvapark tvoří spleť bazénů, kanálů a jeskyní v á la orientálním duchu, který nezapře svou kýčovitost a hlavně ohromnost, takže nejen děti opravdu ohromí rozsahem a členitostí. Dětský svět tvoří brouzdaliště se skluzavkou a šlapadlem. Z tobogánů je k dispozici dětský, dlouhý mírný, rychlý i dobrodružnější „čajová konvice“. Atrakcemi jsou i malá a velká vířivka s horkou vodou, jeskynní labyrint, široká skluzavka, divoká řeka, šplhací lano nad bazénem nebo malá lezecká stěna. Součástí akvaparku je i sauna, pára, infrakabina a relaxační zóna v tropickém stylu. V nabídce je časově neomezený jednodenní vstup, přičemž od pozdního odpoledne se jeho postupně cena snižuje.

Zillertal

Zillertal

Zillertal

SNOW tipy