Plastika vazu u MuDr. Váchala - příspěvky uživatele administrator - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Zdraví a bezpečnost Plastika vazu u MuDr. Váchala Příspěvky uživatele administrator

Plastika vazu u MuDr. Váchala - příspěvky uživatele administrator

01.10.2009 22:09:03

(supinna, supinna@seznam.cz) syn absolovoval u Dr. Váchala dokonce dvě operace. Plastiku předního křížového vazu a přibližně dva roky před tím operaci ramene. Obě k naprosté spokojenosti jak ze zákrok…

01.10.2009 10:40:17

(TomáS, ) asi 92%. Tj. v 8% případů se vyskytují nějaé komplikace. Jméno doktora Váchala je známé. Jestliže těch plastic doktor dělá více a ne jednu do měsíce, tak je to samozřejmě lepší. Já byl u jed…

30.09.2009 16:02:42

(MichalV, ) Zdravím, koukám, že nikdo nekomentuje dotaz. Nicméně osobně plastiku ještě nemám:-), ale znám dva lidi, kteří ano a jsou moc spokojení. Myslím, že byli na zákroku ve Vysočanech. Jak jsem …

30.09.2009 07:09:22

(Šárka Praha, nycovi@seznam.cz) Prosím, není mezi Vámi už někdo, kdo absolvoval plastiku předního křížového vazu u pana doktora Váchala v Praze? Čeká mě teprve artroskopie, ale plastice se asi nevyhnu…

Komerční tipy