[Diskuze k článku]: PITZTAL - ZASNĚŽOVÁNÍ S NOVÝMI PERSPEKTIVAMI - příspěvky uživatele administrator - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

[Diskuze k článku]: PITZTAL - ZASNĚŽOVÁNÍ S NOVÝMI PERSPEKTIVAMI - příspěvky uživatele administrator

03.10.2009 21:19:34

(Lyžník, ) Špatně jsi to pochopil. Toto zařízení bylo na Pitztalu namontované už v říjnu 2008, ale do provozu ho spustili až před 14 dny. Proto nemohli zahájit sezonu dřív a ve větším měřítku. Podle m…

01.10.2009 14:27:09

(Radek Holub – SNOW, ) To by mě docela zajímalo, jestli motivem této investice bylo skutečně zajistit dřívější provoz anebo jen marketingové pohnutky. Soudě podle webkamery se zatím dělo moc nečinilo …

28.09.2009 10:45:09

(ivan, ) Tím líp, nebyl jsem tam, a tak jsem jen posuzoval právě tu hranatou krabici té budovy. Ale jestli to přilepili k celému komplexu horní stanice, věřím, že to nestraší. To, že chtějí pokrýt…

25.09.2009 13:21:13

(Radek Holub – SNOW, radek.holub@snow.cz) Kupodivu to obří dělo Pitztal nehyzdí – alespoň dle mého. Je „uklizené“ ve vlastní budově, přiléhající na stanici hlavní ledovcové kabinky Panoramabahn, tak­že…

24.09.2009 01:57:08

(ivan, ) No, spouštějí to s ročním zpožděním a ke kdovíjak kvalitnímu začátku sezony to moc nepomohlo. A poměrně legrační je formulace „garantovat skvělé lyžařské podmínky až do pozdního jara“, když P…

18.09.2009 13:29:28

(petkan, petkan@centrum.cz) Asi jediná cesta jistoty do budoucnosti. Otázka je, jak je ta technologie drahá, ale zase sněhová jistota znamená určitý procento ziskovosti v zimní sezóně. Další věc je i …

17.09.2009 11:38:23

Umělé zasněžování na sjezdovkách při čtyřech nebo pěti stupních Celsia nebylo dosud bez chemikálií možné. Pitztálský ledovec zahájil letošní sezónu prezentací technické světové novinky – zasněžovacím …

Komerční tipy