Domů Testy Test lyží - SNOWtest 2011/2012 Rossignol Z76 TI BSLT TPX 2011

Rossignol Z76 TI BSLT TPX 2011/2012

Test lyží Rossignol Z76 TI BSLT TPX 2011/2012
Kategorie: Lyže - univerzální | Značka: Rossignol

Parametry lyže

170 cm (127-76-108)


Kdo má rád ženy přísné, ať hledá jinde. Zde si přijde na své ten, kdo hledá bezpečí domova, trvalé porozumění a vysokou míru tolerance. Je to manželka snů, přičinlivá a starostlivá, na prvním místě je rodina a její manžel, pro kterého se dokáže vybičovat i k náročnějšímu sportovnímu výkonu. Její doménou je ale plnit přání, to je to, co ji naplňuje, proč je na světě. Zázraky neumí, ale pokud po ní požadujete službu v tomto světě obvyklou, splní ji rychle a kvalitně k vaší plné spokojenosti.


Názory testérů

  • Točí jak na kolotoči.
  • Paráda, krásně drží na hraně pořád, neřád. Je spolehlivá a bezpečná.
  • Pohodová univerzálka, hodně toho umí, ale hlavně v průměrném stylu a průměrných obloucích. Výborná lyže pro ty, kdo chtějí mít jen jednu lyži a nebaží po výkonech.
  • Prohne se a jede, kam lyžař zamíří. Přitom nezlobí a je navíc zábavná.
  • Příjemný mix ovladatelnosti a stability.
  • Dobrá, točivá lyže, velmi hravá a sportovní.
  • Carvingové kroužení na dlouhých plochých svazích, ale kratší oblouk na strmějších pasážích. Univerzálka pro každého, kdo nepotřebuje extrémy.



Diskuze: Rossignol Z76 TI BSLT TPX 2011/2012

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy

Kästle TX87 UP

Stöckli Laser MX

Rossignol Escaper 87 Nano

Cena: 15990 Kč

Lusti LP 76

Cena: 11190 Kč