Akreditovaný Kurz Instruktora lyžování a snb - Kalendář - SNOW.CZ

Akreditovaný Kurz Instruktora lyžování a snb

Již uskutečněná akce - archiv
07.12.2011 - 11.12.2011
Kalendář  -  snowboarding

- - - Malá Morávka

I N S T R U K T O R lyžování / snowboardingu - super brigáda na horách

Chcete pracovat na horách, máte smysl pro empatii, zodpovědnost, máte rádi lidi a sport? Milujete hory. Chcete super brigádu? Máte licenci? tak neváhejte a rovnou se přihlaste do našich řad. (www.sherpaski.cz - sekce pro instruktory) Nemáte licenci? nevadí, zaškolíme vás a ještě si vyděláte Info ke kurzu na www.sherpaski.cz Budete-li pracovat v Sherpa Ski School po celou zimní sezónu 2011/2012, vrátíme vám kurzovné. Nebo využijte možnosti slevy na kurz – www.sherpaski.cz.

"Posuneme vás dál..."

Instruktor lyžování / snowboardingu, brigáda od prosince do konce dubna 2012.

V největší lyžařské škole v nejbližším lyžařském středisku Jeseníků s maximální ubytovací kapacitou. Lázeňském městečku a také nejvýše položeném středisku v Jeseníkách a dalších pobočkách a partneských lš.

Nabízíme firemní oblečení, kvalitní a moderní druhy výuky, super kolektiv, zábavu, zážitky, pravidelná doškolení, doprovodné akce a show, Testcentrum, lyžování ve volných chvílích, apré-ski, další možnosti výdělku v průběhu sezóny.

Nabízíme: Možnost nadstandardního ubytování V.I.P. s Wc, Tv a s wifi připojením na pokoji (Karlov) Práci v té „nejlepší tělocvičně světa !“ . Garancí sněhu i klientů jsou sněhová děla ve střediscích a dubnové lyžování na Pradědu. Lázně Karlova Studánka a jiné zajímavosti v okolí Karlova pod Pradědem. Posezónní motivační lyžování v Alpách. Možnost lektorské činnosti.

Nabízíme dále: motivační ohodnocení a další vzdělávání v oblasti lyžování, snowboardingu a telemarku zakončené možností členství v Sherpa Ski Teamu a práci při zahraničních kurzech pro veřejnost s projektem Skicamp.cz

Veškeré podrobné informace: Akreditovaného kurzu, ubytování, místa výkonu, vybavení, ohodnocení, vzdělávání, show, stravě apod. najdete na našich webových stránkách.

„Originál je jen jeden.“ www.sherpaski.cz.

Nabízíme zaškolení na licenčním kurzu s akreditací MŠMT ČR. Naši lektoři se letos účastnili mezinárodního kongresu Interski 2011 v St. Antonu. Lektoři: členové Sherpa Ski Teamu. Výuku garantují lektoři, kteří mají zkušenosti s pořádáním akcí pro širokou veřejnost jak v Čechách, tak v zahraničí. Účastnili se několika odborných seminářů, koloquií, testů při zahraničních školeních a promo akcích (Mezinárodní seminář s s Pi-NO -Padagogisches Institut des Bundes in Niederosterreich, Ski Summit 2001- 2005, bývalý členové Demo Teamu Czech Republic, učastníci natáčení kazety „Lyžování s úsměvem“). Interski 2011 St. Anton.

Zajímavé přednášky, hosté, apré-ski.

Vice na www.sherpaski.cz 604 681 100

Pořadatel:

Sherpa Ski and Board School


Telefon: 604681100
Více informací o akci Akreditovaný Kurz Instruktora lyžování a snb

Další akce v kalendáři v kategorii snowboarding

V této kategorii nejsou žádné další akce

Články

17.02.2019

Vybavení na skialp a freeride

Díky spolupráci vývojářů amerických značek BCA a K2 ...
16.02.2019

Skitouringové lyže K2 Wayback a Talkback

V kolekci amerického výrobce, který se zaměřuje hlav...
15.02.2019

Jarní lyžování na Stubai

Lyžovačku na Stubai si můžete užít i na jaře! Užijet...
14.02.2019

TriggerS Vertical – to pravé pro skialp a freeride

Pokud jsou vám skiareály malé, nebo toužíte být o sa...
14.02.2019

Aktuálně: hory zalité sluncem, sněhu dostatek

V minulých dnech na českých horách napadlo trochu no...
13.02.2019

Jak na skialpech v Krkonoších nezabít tetřívka

Není nad to, udělat krásnou lajnu v panenském prašan...