V podstatě jednomyslně o tom rozhodla odborná porota, které předsedal Miroslav Donutil a zasedla v ní kromě jiných operní diva Andrea Kalivodová a modelka a prezidentka nadace Krtek Martina Šmuková.

Celým galavečer se nesl v jednotném tématu: cesta časem. A nejen moderátor Aleš Cibulka, který se na pódiu objevil v barokním kostýmu i římské tunice, ale i soutěžící dívky, dokázaly, že cestování časem je možné. V průběhu svých volných disciplín, kdy měly předvést oblíbené historické osobnosti, diváky v sále zavedly do pravěku, starověkého Egypta i na dvůr ruské carevny Kateřiny Veliké. Nejefektivnější však byla promenáda v římských tunikách a vavřínových věncích. To nadšeně tleskal i Miroslav Donutil. "Já bych rád cestoval časem a nafackoval některým lidem," svěřil divákům. "Třeba Hitlerovi nebo Leninovi, který zmátl dějiny, když říjnovou revoluci udělal v listopadu. Ale pro pár facek by člověk ani do historie cestovat nemusel. K tomu by postačila současnost!" A v té musel jak on, tak ostatní členové poroty vybrat 3 nejfotogeničtější.

Staly se jimi Helena Dorážková (23), Olga Kravetska (23)  a jako první se umístila Veronika Kafková (24).

Nový obrázek
Vítězky Top Model 2007

O SOUTĚŽI TOP MODEL 2007


Soutěží krásy je víc než dost. Soutěž o nejfotogeničtější dívku roku TOP MODEL je ale ve všech směrech výjimečná a jedinečná. Jednak tím, že je jednou z nejstarších v České republice (první Top Model byl vyhlášen již v roce 1990), tím, že nerozhoduje výška, takže se zde mají možnost uplatnit
i menší modelky, ale hlavně se od všech ostatních liší svou originalitou. Každý rok se totiž nese v jiném duchu a celý galavečer je podřízen jednomu tématu. Ať už je to HOLLYWOOD NIGHT, kdy se na molu objevila Pretty woman nebo Madonna či KOLEM SVĚTA, kdy soutěžící dívky svými volnými disciplínami diváky pozvaly do Brazílie či Egypta. Další velkou výhodou je, že zázemí celé soutěži poskytuje čtyřhvězdičkový hotel Horal ve Špindlerově Mlýně. hosté i soutěžící dívky mohou celý víkend užívat jeho luxusu a pohostinnosti.

Nový obrázek
Top Model 2007 
TOP MODEL je skvělou příležitostí pro dívky, které touží stát se fotomodelkami, chtějí pracovat v modelingu a pózovat nejen na reklamní, ale i umělecké fotografie. Důkazem toho jsou i úspěchy bývalých účastnic TOP MODEL - Jitka Kocurová, Radka Kocurová, Eva Čerešňáková a mnoho dalších. Ve hře je spousta hodnotných cen, včetně zájezdů od CK NEV DAMA nebo možnost stát se tváří reklamní kampaně značky Bellinda.

Autor je marketingovým ředitelem CK NEV DAMA (nev-dama.cz)