Srdečně zveme všechny snowboarders a freeskiers na oficiální opening K2 Freestyle Parku v Peci pod Sněžkou. Letos bude shaping snowparku pod přísnou taktovkou headshapera Migiho, který vloží do stavby a údržby snowparku svoje letité zkušenosti nabyté při šejpingu na rakouském Dachsteinu s partičkou Q Parks. S Migim pak bude úzce spolupracovat a ladit park každý den také Ráďa Kuťík and friends společně s rolbařem Ráďou Švarcem, který dostal do svých rukou fungl novou Pisten Bully mašinfíru, takže kvalita pojezdu v kvalitním snowparku bude rozhodně celou sezonu zajištěna.

Součástí nedělního openingu je program ve kterém najdete několik contestů, kde ve snowboardingu a freeski zruční jedinci neodejdou rozhodně s prázdnou.

Program pro registrované

8.30-10 h - registrace

Registrace nutná k účasti v contestech a také umožňující volný pojezd ve snowparku, pro registrované special opening cena 300,- pro riders všech levelů zkušeností Nezaregistrovaní jezdci budou muset zatáhnout běžnou cenu denní permanentky.

10-11 h - Dakine photo and video shooting

Hodinový photo a video shooting, který bude probíhat v horní Jib zóně, nejprogresivnější jezdec a jezdkyně tohoto shootingu bude odměněna věcnými cenami od Dakine. Video bude pod taktovkou Sentrala a fotit bude Bishop.

11-12 h - K2 big air cash jam

Hodinový jam na Big Airu na spodní platformě, která bude mít celkem dva kickery a umožní Vám prolétnout se luftem 12 a 17m. Nejzajímavější triky budou průběžně odměňovány cashem na ruku registrovaným jezdcům.

12-12.30 h - K2 snowboarding highest ollie tournament

K2 snowboarding vám ještě před zimní sezónou přináší Highest Ollie Tournament. V průběhu podzimu objedeme několik měst a resortů, kde budeme testovat snowboardový národ jak je na tom s ollie- základním to trikem každého řádnýho ridera. Finalista české tour s nejvyšším ollie bude poslán na týden do USA na finále, kde se utká se všemi postupujcími z pořádajících zemí.

13-14 h - K2 jib cash jam

Hodinový jam na zbrusu nové překážce, kterých v republice moc nenajdete. Schody v délce 7 m, kde na jedné straně jednotrubkový speed rail a na druhé straně bednu. Nejzajímavější triky budou průběžně odměňovány cashem na ruku registrovaným jezdcům.

14.15 h - vyhlášení best amateur ridera-věcné ceny

Po vyčerpání všech finančních zdrojů, přejdeme k vyhlášení nejlepšího amatéra v kategorii snowboarding a freeski. Ti budou odměněni věcnými cenami od K2, Dakine, Sub Industries.

14-16 h - public riding and chiling

Komu zbudou síly, může libovolně hrotit v celém snowparku a to až do zavíračky v 16h.

Takže se koukejte mírnit se sobotním hodokvasem a koukejte přijet odpanit K2 Freestyle Park v Peci pod Sněžkou. Kdo bude ve snowprku řádně zabíjet, tak rozhodně neodjede domů s prázdnou kapsou.

Součástí openingu bude také K2 test centrum, kde si budete moci odzkoušet nejnovější kousky z letošní kolekce a také popít svařáček.

Akce je určená všem jezdcům bez rozdílu pohlaví, barvy pleti, tomu na čem jezdí a také jakých kvalit dosahuje jejich jezdecké umění.

Pod heslem: Není důležité vyhrát, ale zajezdit si, doražte v množství větším než malém!!!