Vstupní vyšetření poskytuje pro operatéra a také operační technologii nejdůležitější informace o Vašem oku, na základě kterých se operatér rozhoduje o metodě a podle kterých je prováděn vlastní zákrok. Kvalitní vyšetření trvá 2 hodiny a vlastní operace nesmí být provedena ve stejný den jako vyšetření, nejdříve za 24-36 hodin.

Základní metodou je laserová operace LASIK, díky níž mohou být odstraněny dioptrie od +3 až do -10 a je vhodná pro pacienty do přibližně 40 let. Standardem je použití excimerového a femtosekundového laseru a také vytvoření digitální mapy oka, která jediná umí postihnout každou drobnou nepravidelnost. Příkladem může být NeoLASIK HD.Další skupinou metod jsou nitrooční operace, při nichž je do oka implantována nitrooční čočka a lze jimi odstranit i velmi vysoké dioptrické vady. Jsou také používány při léčbě vetchozrakosti nebo šedého zákalu. Zcela nový bezpečnostní a kvalitativní posun přineslo do nitroočních operací použití femtosekundového laseru. V České republice je možno podstoupit tento zákrok na Oční klinice DuoVize.

Při volbě zařízení, volte vždy to, které poskytuje komplexní nabídku metod léčby a nejmodernější postupy. Nedělejte kompromisy.


A pokud hledáte zajímavou cenu, tak reagujte rychle! Oční klinika NeoVize i Oční klinika DuoVize pro vás připravili zvýhodněné podmínky – ale jen do 31.3.2012. Více informací o akci na www.skivize.czwww.neovize.cz , www.duovize.cz a také na facebooku.