Přilba POC Tempor je vyvinuta pro podporu maximálního výkonu při zachování špičkové ochrany a také aerodynamiky. Koncepční přístup pří vývoji byl ojedinělý a revoluční v tom, že POC a Semcon berou pro optimalizaci aerodynamiky celé tělo jezdce jako jeden celek a nesnaží se izolovat hlavu od zbytku těla. Zároveň byl přidán materiál pro pohlcování energie, tam kde je to nejvíce potřeba.

Díky testování v terénu a rozsáhlým simulacím včetně pokročilých aerodynamických a kinetických testů, je tvar vyvinut a přizpůsoben tak, aby byl dokonale integrován s pozicí na kole profesionálních cyklistických závodníků. Ve snaze o optimalizaci, bylo při laboratorních simulacích uděláno více než 60 miliard jednotlivých projekcí.

Přilba je vyvinuta s cílem poskytnout co nejvyšší bezpečnost díky vhodné tloušťce skořepiny v exponovaných oblastech. Ventilační systém je optimalizován s ohledem na dopad a odpor vzduchu a na vstřebávání bez zanedbání proudění vzduchu a aerodynamiku. Kromě toho, fluorescenční barva zvyšuje viditelnost. Tempor přilba je vyrobena Overlaping technologii a má odnímatelné hledí.
Velikosti: ML, L-XL