O2 Extra Bag je vlastně nafukovací dopad, který slouží k tréninku obtížných i začátečnických trikových skoků na snowboardu a lyžích s maximální ochranou jezdce při dopadu. O2 Extra Bag se umístí za odraz skoku postaveného ze sněhu, kde jeho devatenáctimetrová délka a dvanáctimetrová šířka vytvářejí bezpečnou dopadovou zónu za skokem a téměř čtyřmetrová výška zajišťuje optimální měkkost a pružnost. Ta je obstarávána dvěma fukary o výkonech 5 kW a je jí možno během dne měnit dle potřeby. Celá matrace váží 1,2 tuny včetně krycí plachty, která má hmotnost 275 kg. O2 Extra Bag je v provozu po celou dobu otevření areálu.

Extra bag
Celý O2 Extra Bag je samozřejmě navržen i v novém designu, který odpovídá celé koncepci O2 Extra Parku, jehož motivem je šipka loga O2 Extra.
Téma šipky se také objevuje na překážkách, které byly navrženy autory street artem inspirovaného designu mistry Pasta a Weck. Všechny překážky jsou tak hotové a dle aktuálních sněhových podmínek budou zařazovány do O2 Extra Parku tak, aby vytvořily zamýšlené trasy se třemi stupni obtížnosti - [:ízy:], [:kůl:] a [:hárd:].

Rejdice opět nasadily velmi vysokou laťku ve vybavení českých, ale i evropských snowparků. O2 Extra Park v Rejdicích tak zůstává na prvním místě mezi českými snowparky, co se týká vybavení a služeb návštěvníkům.

Extra bag
Extra bag
Extra bag
Extra bag
Extra bag