Minuloroční koncept je pryč. Zapomeňte na Moravskou Boudu, přelaďte na Snowpunx Snowpark Číhalka v Orlických horách, český snowpark roku 2008. Tato freeskiery téměř neobjevená destinace nabídne během NS campu 13 railů a boxů od jednoduchých po extrémně náročné, 7 skoků od 3 do 11 metrů + 5m vysoký corner. Team shaperů připraví pro campery park každý den v největším stylu a vaší jedinou starostí bude, jestli si po večeři a videochoachingu dát teplý čaj, pivíčko, nebo bonus v podobě večerního ježdění pod umělým osvětlením.

     Po minuloročním pobytu v "domě hrůzy" nad Moravskou Boudou, máme letos pro vás něco úplně jiného. Ubytovaní budeme na Horské chatě přímo naproti snowparku a to od neděle 8. února do soboty 14. února. Blíž a pohodlnějš to nejde.

     Během campu se bude letos natáčet a fotit víc než obvykle a svoje fotky a videa si odvezete po zkončení campu vypálené na DVD sebou! Už žádné čekání a posílání fotek a coach videí. Campeři samozřejmě opět dostanou všechna natočená coachovací videa a fotky. Pokud jste například mladý nadějný freeskier nebo freeskierka a přáli byste si mít svoji super kvalitní fotku z jibingu nebo ze skoku, NS camp je vaše velká šance.

     Příští rok v říjnovém vydání FREESKI magazínu si budete o sobě moct přečíst v několika stránkovém reportu a třeba právě vaše fotka bude tou nejlepší v celém článku.

     Díky sponzorům campu si můžete být jistí, že nikdo z vás neodjede bez cen a to ne ledasjakých! Věcné ceny v hodnotě desítek tisíc korun budeme rozdávat ne podle složitosti odjetých triků, ale podle celkového dojmu, progresu a snahy o zlepšení se ve snowparku. Zapíjet nové hadýrky, kulichy, hůlky, brýle a všechno možně, co naši  štědří sponzoři nabídnou, budete moct Redbully.

     Coaching bude probíhát pod vedením Jirky Voláka, Ondry Beneše, Lukina Mikuly a José Kysučana. Tato sestava ještě není uzavřená a může se změnit podle počtu přihlášených camperů. Coachové na NS09 campu vás naučí jibovat, skákat, butterovat, jezdit na switch, pretzlovat, bonkovat, pressovat a mnoho dalších věcí přímo souvisejících s Newschool lyžováním. Zkušenosti našich coachů a jejich schopnost předat je dál jsou hlavními důvody, proč by jste měli letos přijet právě na náš camp!

     Našim dlohodobým cílem je nabídnout co možná nejkvalitnější camp co možná největšímu počtu freeskierů. Právě kvůli zpřístupnění campu i camperům, kteří mají buď hlouběji do kapsy, nebo prostě šetří každou korunu proto, aby mohli jezdit ještě víc, jsme od letošního roku zavedli několik různých verzí campu. Vyberte si prosím tu, která nejlépe sedí vám i vaší peněžence. Doufáme, že tyto možnosti uvítáte a že některým z vás umožní účast.


Jednotlivé verze campu:


PIMP
   
* kompletní balík, budete se cítit jako PIMP
    * ubytování, plná penze (snídaně, oběd, večeře), coaching, videocoaching, DVD se všemi coach záběry a fotkami z campu
    * cena 6500,-  

LUXUS
   
  vezměte PIMP a uberte oběd, získáte LUXUS
    * cena 6100,-

BAM
   
vezměte PIMP a uberte snídaně, obědy i večeře, výsledkem je BAM
    * Bam je verze pro ty z vás, kteří se raději nakrmíte sami a navíc u toho rádi ušetříte nějakou tu korunu
    * cena 5400,-
 
PRO
   
* verze která je určená pro freeskiery, kteří mají možnost vlastního ubytování a stravování poblíž snowparku
    * je určená pro ty, které zajímá pouze špičkově upravený snowpark, top coaching a videocoaching + fotky a záběry vlastního ježdění.
    * cena 4300,-

 Termín: 8.2. - 14.2. 2008 + možnost dalšího termínu / podle zájmu

    * příjezd v neděli 8.2. večer
    * odjezd následující sobotu po ježdění

    * 6 dní skipas


.............­.::::::::::: REGISTRACE :::::::::::..­............


    * Pokud máte zájem o účast na Newschool campu 09, napište prosím email se svým jménem, příjmením, věkem a vybranou formou campu na email mikula.lukas@gmail.com

    * Tato registrace není závazná. Po přijetí vašeho emailu dostanete další informace týkající se závazného přihlášení


Dodatek k cenám

    * všimli jste si, že oproti minuloročnímu campu jsme snížili cenu campu s polopenzí o 400kč?
    * Všichni freeskieři a freeskierky, kteří už byli na jednom nebo více Newschool nebo Jam campech získávají automaticky slevu 200,-
    * Při zaplacení celé částky campu do 15. prosince dostáváte slevu 100,- (slevy se můžou kombinovat)

Sponzoři campu:

Amplid, Ninthward, Neff, EC Headwear, Red Bull,

Partneři:

NS7, FREESKI, BigAir.cz, Foshna