Na návštěvníky letošního ročníku festivalu JoyRide.cz, který je oficiálně nazván podle nového stejnojmenného sportovního portálu čeká 15 koncertů, několik desítek sportů, stovky sportovců, včetně několika mistrů republiky, ale i mistrů Evropy a světa.

Právě počtem sportovních disciplín, zúčastněných sportovců a počtem návštěvníků se festival JoyRide.cz řadí k největším sportovně hudebním festivalům na světě. Loňských 25 sportovních disciplín, jejich 350 účastníků a 18 tisíc návštěvníků pasuje festival JoyRide.cz k takovým akcím jako freestyle.ch, Dew Tour nebo legendárním X-Games. „Letos jsme se rozhodli i přes finanční krizi udělat festival JoyRide.cz dvoudenní, protože jsme prostě zjistili, že takové množství koncertů, sportovních disciplín a sportovců už se nedá na jednodenní akci představit,“ říká ředitel festivalu JoyRide.cz Lubor Kos a dodává: „Proto jsme letos uspořádáme páteční program festivalu JoyRide.cz na Fun Island Císařské louce v Praze 5 a sobotní program v Praze 4 v Bráníku.“

V pořadí šestý ročník festivalu JoyRide.cz by měl hostit 20 sportů s účastí neuvěřitelných 500 sportovců. Návštěvníci se mohou i tentokrát těšit na závod stále populárnějšího freestyle motocrossu za účasti absolutní české špičky. Představí se Petr Kuchař, Petr Pilát, Libor Podmol a další. Dalšími lákadly budou také  závod ve freestyle bmx na té nejlepší úrovni a představení skateboardingu, wakeboardingu, freestylu na vodním skútru nebo breakdance battle o prize money 30 tisíc korun.

Rekordní bude letošní ročník festivalu JoyRide i v hudební sekci. Jeho návštěvníci budou totiž moci shlédnout celkem 15 koncertů, což je nejvíc v historii festivalu. Představí se taková jména jako Sunshine, Cocotte Minute, Navigators nebo Clou.

To je jen malý výčet toho, co na návštěvníky festivalu JoyRide.cz čeká. To, že festival JoyRide.cz je opravdu kvalitní akcí dokládá i skutečnost, že nad ním převzali záštitu, jak starostové Prahy 4 a Prahy 5 Ing. Pavel Horálek a JUDr. Milan Jančík, tak i Primátor Hlavního města Prahy MUDr. Pavel Bém.
Cílem letošního ročníku festivalu JoyRide.cz je opět představit široké veřejnosti adrenalinové a netradiční sporty, se kterými se jinak mohou jen obtížně setkat.

Více na www.joyride.cz.

Nový obrázek

Nový obrázek

Nový obrázek

Nový obrázek

Nový obrázek