Svah v Karolince má převýšení 214 metrů a vyveze vás na něj dvojkotva s přepravní kapacitou 1 200 osob/hod., která se zdá naprosto dostačující. Dolů vede téměř 2 800 m červeně značených sjezdovek, jejichž náročnost tomu přesně odpovídá. Na své si přijdou i freestylisté, kteří mohou bez obav vyrazit na okolní zasněžené louky. Ocení však především místní snowpark, který je s délkou 700 m největší v Beskydech.


Máte-li přes den hodně práce, vyrazte od středy do soboty na večerní lyžování pod umělým osvětlením, které je v provozu od 17.30 do 20.30 hodin. Hlavní sjezdovka je osvětlena po celé své délce jednoho kilometru.


Pro malé lyžaře je ve spodní části areálu vybudován cvičný svah s vlastním vlekem a je dobře přístupný z parkoviště.


Parkoviště bylo v době návštěvy upraveno, jeho kapacita je dostatečná a co je nejdůležitější - je zdarma. Pokud auto nemáte nebo si chcete prostě udělat výlet, můžete vyrazit na Karolinku vlakem. Spoje ze směru od Vsetína jezdí pravidelně a stanice je kousek od parkoviště.

V areálu naleznete perfektně vybavený skiservis s půjčovnou. Za pomoci keramiky od Wintersteigeru a s umem místního profíka mohou mít za patnáct minut vaše lyže hrany pekelně ostré a lyže navoskované tak, že se vám bude oblouk řezat skoro sám. Vše za příznivou cenu 250 Kč. Nemáte-li vlastní výbavu, oceníte novou půjčovnu lyží, snowboardů a souvisejícího vybavení. Můžete si vybrat z lyží všech délek a případně něco drobného dokoupit. Půjčovna i servis jsou otevřeny denně od 9.00 do 16.00. Mimo otevírací dobu nebo pro objednání můžete volat na tel. číslo +420 604 672 806.  


Během lyžování, ale i po něm oceníte místní restauraci s výbornou kuchyní. Uvaří vám až do půl desáté a v průběhu dne si můžete pochutnat na domácím obědovém menu za přátelskou cenu okolo stokoruny. Venkovní bufet potěší domácím hamburgerem nebo langošem. Hezky zařízené vytápěné sociální zázemí je v přízemí hlavní budovy v dolní části areálu.


Celodenní skipas stojí 400 Kč, 50 Kč zaplatíte jako vratnou zálohu na čipovou kartu.


S ubytováním se obraťte na místní informační centrum.


V době návštěvy se v Karolince rozjela třetí série sportovní reality show S ČT na vrchol. Novinkou, která přilákala mnoho amatérských lyžařů, byl stále populárnější skicross. Tento seriál závodů je otevřen široké veřejnosti, a tak ho můžete zkusit i vy sami! Do Karolinky se sjeli i profesionální závodníci s mezinárodní účastí. Věřte, že kromě fandění odvážným hobíkům bylo zvláště u kategorie FIS vážně na co koukat.Ojedinělou a velice příjemnou doprovodnou akcí byl tzv. saunasud. Zájemci tak mohli v horké vodě relaxovat přímo na sjezdovce a po dostatečném nahřátí unavených kloubů a svalů se zchladit přímo ve sněhu. Více na www.saunasudy.cz


Lyžařský svah v Karolince nemůžete při příjezdu minout, je vidět z hlavní cesty. Přesto malá nápověda: nachází se na konci města Karolinka po pravé straně ve směru od okresního města Vsetín.I v Karolince SNOW přilákalo mnoho návštěvníků ke svému oranžovému stanu plnému sportu, soutěží, zábavy a pohody. Nechyběla ochutnávka teplé sladké kukuřice Bonduelle, soutěže s podporou našich partnerů Coolich a DR.ZIPE a samozřejmě možnost vyzkoušet pod dohledem zkušeného instruktora lyžařský trenažér, který stimuluje svaly nejvíce využívané při lyžování, a je tak ideálním posilovacím strojem pro lyžaře a lyžařky všech výkonnostních kategorií.