Lyžařský areál Neklid nabídl pohodlný příjezd i uklizené parkoviště, a to přesto, že v době návštěvy hodně foukalo a sněžilo. Povětrnostními podmínkami na parkovišti, které je trochu neobvykle umístěno u horní stanice vleku, se ale nenechte odradit, na samotné sjezdovce a zvláště v dolních pasážích včetně zmiňovaného občerstvení, vás vítr trápit nebude. Hned u parkoviště najdete lyžařskou školu, servis i půjčovnu. Hlavním přepravním zařízením je trojsedačka, ze které obsáhnete prakticky všechny sjezdovky v areálu, které mají červený charakter. V horní části areálu naleznete slušný snowpark, kde se můžete vyřádit na skocích a railech. Občerstvení Moser u dolní stanice lanovky je nejen nejlepší občerstvovací zastávkou v areálu, ale má i velmi pěkné toalety.

Nejrychlejší cesta na Neklid z Prahy vede přes Chomutov, Výsluní, Kovářskou a Klínovec. Celodenní skipas stojí 460 Kč, dvě hodiny 250 Kč.

O víkendu si kromě sjezdovek lyžaři užívali i na domácí zabijačce se vším všudy. Kdo zabijačce neholduje (jako třeba reportérka Eva, která tvrdila, že tyto věci zásadně nejí, a pak jsme ji přistihli, jak si pochutnává na výtečném prejtu :-)), vybere si ze širokého a chutného sortimentu stálého občerstvení. Až bude Moser zabijačkový víkend opakovat, nenechte si jej ujít, jak bylo vidět, nikdo neodolá!


SNOW s sebou opět přivezlo ochutnávku kukuřice Bonduelle a nově nápojů HotFruits, které zůstaly po velikém úspěchu u lyžařů ve stálé nabídce občerstvení. Úspěch měl i oranžový stan SNOW, kde bylo možné zakoupit designové a technicky propracované lyžařské brýle DR. ZIPE v akci a nejeden lyžař této nabídky využil. Za zvýhodněnou cenu jste si mohli pořídit i předplatné našeho časopisu s dárkem nebo si udělat radost jedním z originálních kulichů Coolich v nových designech.