Velká část areálů kvůli očekávané nižší návštěvnosti plánuje, že ukončí zimní sezónu právě o prodlouženém svátečním velikonočním víkendu. Níže najdete tipy na nejzajímavější akce v krkonošských střediscích.

Paseky nad Jizerou (Pizár): Jezírko 2013

Sobota 30. 3. – oblíbený snowboardový pohár s vloženým lyžařským závodem pro širokou veřejnost. Nejatraktivnější součástí paralelního závodu je přejezd uměle vytvořeného jezírka na sjezdovce. Prezentace od 8 hod. u restaurace Hermína poblíž lanové dráhy, start v 10 hod. V neděli akce pokračuje přejezdem jezera z co nejnižšího nájezdu a vrcholit bude při večerní párty.

Rokytnice nad Jizerou: Oldschool session

Sobota 30. 3. - rozloučení s lyžařskou sezonou 2012/13. Akce bude probíhat ve snowparku a u restaurace Kokrháč. Start je naplánován na 11 hod. Kdo dorazí v retro oblečení, obdrží překvapení. Součástí akce budou jízdy na bobech Zipfy, módní přehlídka retro oblečení, Oldschool session ve snowparku a další. Atraktivní denní jízdné pro všechny v retro oblečení za stovku.

Špindlerův Mlýn: Red Bull Nordix

Sobota 30. 3. - skicross na běžeckých lyžích. Atraktivní podívaná startuje ve 13 hod. Půjde o světové finále této nejdrsnější běžecké kategorie, kdy závodníci startují hromadně, podobně jako v lyžařském skicrossu. Na startu by se měli představit i čeští lyžaři.
Nabitý víkendový program pokračuje ve Špindlu i 31.3., kdy se koná Ski Trab – mistrovství ČR ve skialpinismu. Start bude u Vojenské zotavovny Bedřichov – Medvědín v 10.15 hod. Na diváky i účastníky závodu čeká tombola s hodnotnými cenami.

Harrachov: Velikonoce na sněhu

Sobota 30. 3. - v čase od 10 do 15 hod. má být na vrcholu Čertovy hory párty – hudba, drinky, zábava a pohoda na sněhu.


Ani po velikonočním víkendu ještě lyže odkládat nemusíme - jistě zejména ty větší areály jako Špindlerův Mlýn nebo Harrachov pojedou dál...