Organizátoři postavili mohutnou 13 m vysokou konstrukci z lešení, která sloužila jako rozjezdová rampa, přičemž místní koupaliště bylo využíváno jako dopadová plocha. K vidění byly neuvěřitelné triky, které mohli diváci sledovat přímo z vodní hladiny.

Vítězství si odvezl do Polska talentovaný závodník Bartek Sibiga, který je momentálně úspěšný polský reprezentant a kandidát na Olympijské hry v SOČI.

Vše nasvědčovalo tomu, že se úspěšná akce brzy zopakuje na stejném místě, které bylo pro takový typ závodu téměř ideální. Následovala však zdrcující zpráva o rekonstrukci koupaliště a tudíž nebylo možné KROM WARS zopakovat.Organizátoři se však nevzdali a plánují úspěšný projekt zopakovat v létě 2013 na koupališti v Hulíně, které leží v těsné blízkosti Kroměříže. Příjemná dopravní dostupnost z velkých měst jako je Zlín, Brno, Olomouc dělá z Hulína ideální místo pro tento jedinečný závod. Po dálnici můžete pohodlně dojet až téměř k samotnému koupališti.

Pokud jste z Moravy, ale samozřejmě i z jiné části republiky, neplánujte si nic na sobotu 31. 8., KROM WARS 2013 je ideální způsob, jak zakončit povedené letní prázdniny.

Uvidíme-li se 31. 8. v Hulíně na koupališti, návštěvy rozhodně nebudete litovat!Video z prvního ročníku:

Krom Wars 2011 - Official video from Martin Kaňůrek on Vimeo.


Aktuální informace průběžně na www.kromwars.cz