Sportisimo test

Elan Black Crystal + QT 7.5

Velmi tolerantní dámské sjezdové lyže Elan, vhodné pro začínající lyžařky, které preferují celodenní klidné lyžování.

Elan Eflex5 + QT 10

Velmi tolerantní lyže Elan, vhodné pro začínající lyžaře, kteří preferují celodenní klidné lyžování. Lyže jsou svým vykrojením při radiusu 13,7m vhodné na střední až kratší oblouky. Jsou velmi dobře ovladatelné a odpouštějí chyby.

Elan Waveflex72 + EL 10

Velice univerzální lyže Elan, vhodné na upravenou i neupravenou sjezdovku.

Fischer RC4 SUPERRACE SC PR + RS 10 PR

Sjezdové lyže Fischer s dřevěným jádrem a konstrukcí SANDWICH SIDEWAL i pro vysoce sportovní výkony na sjezdovce. Lyže jsou vhodné pro pokročilé lyžaře. Rádius pro kratší oblouk.

Fischer PURE My Style + V9 My Style

Lehoučké a pohodlné dámské sjezdové lyže Fischer vhodné pro středně pokročilé lyžařky. Rádius pro kratší a střední oblouk.

Fischer Inspire + RS 10

Měkčí a lehké sjezdové lyže Fischer pro pohodlnou sportovní jízdu po sjezdovce. Lyže jsou vhodné pro mírně až středně pokročilé lyžaře. Rádius pro kratší nebo střední délku oblouku.

Salomon G-Kart + JL10

Univerzální sjezdové lyže Salomon H 24 G-Kart. Univerzálky z řady 24 Hours určené pro sportovní hobby lyžaře preferující kratší oblouky.

Salomon 3V Race + KZ10

Sjezdové lyže Salomon inspirované závodním designem řady 3V pro carvingové dobrodružství na upravených tratích s Carve Rockerem.

Salomon K Enduro LX 800 + KZ10

Univerzální sjezdové lyže Salomon K Enduro LX 800. Univerzálka z kategorie ALL MOUNTAIN, určená pro pokročilejší lyžaře kteří lyžují 80% času na upravé trati. Snadno ovladatelná na sjezdovce, díky technologii All Terrain Rocker a velmi progresivnímu krojení.

Völkl ADORA + 3Motion TP Light 10.0 Lady

Dámské sjezdové lyže pro začínající lyžařky, tip rocker a měkčí flexe zaručují rychlé pokroky. Tip Rocker technologie s proměnnou délku hrany v oblasti špičky, usnadňuje zatáčení. Běžný tvar střední a patní části lyže zajišťuje kontrolu a stabilitu při jízdě pro začátečníky i pokročilé.

Völkl AURENA + 4Motion 10.0 Lady

Sjezdové lyže Voelkl pro lyžařky, které zvládly první kroky a chtějí se dále zlepšovat. Tip Rocker technologie s proměnnou délku hrany v oblasti špičky, usnadňuje zatáčení. Běžný tvar střední a patní části lyže zajišťuje kontrolu a stabilitu při jízdě pro začátečníky i pokročilé.