Velkolepý opening sezóny

Jednou z prvních velkých událostí této zimy bude bez pochyby oficiální zahájení sezóny Grand opening s velkolepou freestylovou show, a to již 14. prosince. Těšit se můžete na soutěže pro děti, závody nejlepších českých freeskierů, BMX jezdců, ohňové show, autogramiády, barmanskou show i hudební vystoupení. Velkou událostí bude i oslava letošního Silvestra. Z programu si přitom vyberete vy i vaše děti. Samozřejmostí je osvětlená bobová a sáňkařská dráha, takže můžete i poslední večer v roce strávit aktivně. A naNový rok vás čeká spousta zábavných aktivit – výpravy, závody, kurzy nebo testování lyžařského vybavení.

Novinky hlavně pro děti

Jednou z novinek, která potěší především děti, je dětské snow taxi, které bude vozit děti na saních od Wellness hotelu Vista do dětského parku. Děti budou mít radost i z další novinky – nového dětského výukového park U Slona se snowtubingem a indiánským teepee. Přibudou i nové animační programy a hlídání dětí jak ve Wellness hotelu Vista, tak v chatě Amálka. Možnost hlídání dětí nabízí i areál dětského skiparku, který je vybaven i dětským miniklubem a ohřívárnou.
Pro ty ambicióznější a soutěživější lyžaře bude po celou sezonu k dispozici měřená slalomová trať, do které si bude moci troufnout každý.


Nová rolba do stopy

V letošní sezoně se bude o úpravu běžeckých stop v okolí Dolní Moravy starat zbrusu nová rolba s kabinou pro 8 cestujících a na běžkaře čeká zhruba 50 km nově značených tratí a okruhů.
V lyžařském areálu se nachází celkem pět sjezdovek všech stupňů obtížnosti s nadprůměrnou šířkou, které obsluhují 2 moderní čtyřsedačkové lanovky a 2 kotvové vleky. Všechny sjezdovky jsou 100% zasněžované. Pro sjezdaře jsou připravená nová vyhlídková místa a odpočívadla, takže můžete lyžování nebo snowboarding prokládat opalováním se na nových lehátkách, jak je tomu zvykem v Alpách.


První stopa: opravdu něco navíc

Nadšené sjezdaře na Dolní Moravě letos potěší i nezapomenutelný lyžařský zážitek, kterým je První stopa. Jedná se o jedinečnou akci, kdy se s malou skupinkou (max. 12 nadšenců) a instruktorem vydáte ráno jako první sjet čerstvý „manšestr“. V tomto balíčku je kromě opuštěné a upravené sjezdovky zahrnuto o mnoho více – na Slaměnce, nejvýše položené chatě v okolí, si užijete exkluzivní snídani se sektem, k tomu ještě získáte celodenní skipas a vstup do wellness & spa přímo pod sjezdovkou.


Středisko je moderním resortem s celoročním provozem, kde si každý najde to své, ať se jedná o sport, adrenalin nebo jen relax a wellness. K dispozici je celá řada atraktivních nabídek od pobytů se skipasem, wellness balíčků až po akční rodinné pobyty. Ze široké nabídky můžete věnovat někomu z blízkých k Vánocům dárkový poukaz na pobyt, lákavou wellness proceduru nebo třeba noční jízdu rolbou…Nechte se rozmazlovat!

Zpříjemněte si nadcházející chladnější večery plánováním zimní dovolené. Představte si čerstvě napadaný sníh, horký čaj, sluníčko a večer třeba sauna? Kdo by odolal! Nové moderní středisko Dolní Morava pod vrcholem Králického Sněžníku nabízí ty nejlepší podmínky pro takovou zimní dovolenou. Ve Wellness hotelu Vista se přímo pod sjezdovkou nachází luxusní wellness & spa centrum, kde si můžete po aktivním dni skvěle odpočinout a nabrat síly na další den.

Více informací o Relax & Sport resortu Dolní Morava na

www.dolnimorava.cz

a

www.hotel-dolnimorava.cz

SKIPAS ZDARMA

do lyžařského areálu Dolní Morava najdete v časopisu SNOW 77