Velmi zvýhodněný rodinný skipas na Sternstein za 40 €,- může získat úplně každý. Stačí jen včas emailem odeslat žádost o registraci podle pokynů uvedených na konci tohoto článku.
Čím dříve, tím lépe. Počet rodin je totiž omezen z důvodu zachování rozumné kapacity skiareálu garantující příjemné lyžování a nepřeplněné sjezdovky.

Jak se registrovat?

Odešlete prosím níže uvedené údaje na adresu office@sternstein.at. Do předmětu zprávy uveďte: Registrace – Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu 22. 12. 2013

Jméno, příjmení
Počet dosp. osob (max. 2):
Počet dětí do 15 let (max. 3):
Bydliště:


Kdo se nestihne zaregistrovat včas, může i tak na Sternsteinu výrazně ušetřit. Stačí si za 200 Kč zakoupit v ubytovacích zařízeních či informačních centrech „geniálně výhodného průvodce pro volný čas – knížku Grenzgenial", která obsahuje poukaz na slevu 1+1 skipas zdarma (jeden platí, druhý lyžuje zdarma).
Veškeré info o knížce Grenzgenial na www.grenzgenial.cz.


Sternstein, který leží hned za hranicemi jen 20 minut autem od Lipna a hodinu z Českých Budějovic, se stal „tajným tipem" mnohých českých lyžařů a Češi zde tvoří přes 50% celkové klientely. Nejvíce si pochvalují nepřeplněné sjezdovky, pohodlnou kabinkovou lanovku či možnost lyžařské výuky v českém jazyce.

V areálu je v provozu kabinková a 6sedačková lanovka každý den od 8.30 do 16.15. Otevřeno je 3,3 km sjezdovek včetně dětského zábavného parku Elefuntasia s českými instruktory.

www.lipno-sternstein-hochficht.cz