Brumíkovy lyžařské školky najdete totiž hned v šesti českých a dvou slovenských střediscích. Vaše děti se v nich mohou naučit lyžovat zábavnou a hravou formou, ale hlavně pod vedením zkušených a profesionálně vyškolených instruktorů. Symbol medvěda Brumíka je totiž zárukou jejich kvality.

Táta umí, ale poslouchat budu jen pana učitele

Lyžování s mamkou nebo taťkou je fajn, ale většina dětí si rady svých rodičů nebere moc k srdci, ať už jsou dobré, nebo špatné. Nestačí jen dobře lyžovat, ale spíše umět dobře naučit lyžovat. K tomu je třeba nejen profesionální vzdělání, ale i trpělivost, kterou rodiče často se svými potomky ztrácí. Nakonec je tedy vždy lepší svěřit dítě do rukou zkušených odborníků. Všichni instruktoři v Brumíkových školkách jsou vyškoleni u APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování) a vyučují podle nejnovějších trendů a metodických materiálů, které APUL vydává. Výuka je rozdělena do několika bloků, kterými děti postupně procházejí od svých začátků až po paralelní oblouky a dále přes carvingové lyžování třeba až k základům freestyle. Kromě Brumíka lyžují děti v jednotlivých blocích s různými zvířátky. Začínají od medvídka a přes cvičení s kočkou, pejskem a hadem nakonec dojdou k pokročilému lyžování se zajícem.

Nuda? To slovo Brumík nemá rád!

Děti se v Brumíkových lyžařských akademiích rozhodně nudit nebudou. Bohatě vybavené dětské školky chystají pro své malé návštěvníky mnoho překvapení v podobě známých pohádkových postaviček, podjezdových branek, tunelů a houpaček. Každý den je také ve školce zkontroluje samotný medvěd Brumík, aby se přesvědčil na vlastní oči, co všechno už se děti naučily. Na konci výuky jsou pak navíc všechny děti odměněny diplomem a malým dárečkem. U Brumíků ale nezapomínají ani na bezpečnost a všechny děti jsou vybaveny výraznými rozlišovacími vestami, aby je na svahu nikdo nepřehlédl.

Od prvního do posledního sněhu

Brumíka najdete na svahu s prvními vločkami a můžete si být jisti, že tam bude, až dokud neslezou ty poslední. V Brumíkových lyžařských školkách se totiž učí celou zimu. Děti mohou absolvovat jednodenní, ale i víkendové nebo prázdninové kurzy. „Lyžování s Brumíkem je ideální pro úplné začátečníky i pro velmi pokročilé děti. V Brumíkových školách vždy najdete instruktora s odpovídajícími zkušenostmi a vzděláním, který má vašim dětem co předat a naučit ho nejnovějším trendům současné techniky lyžování,“ říká Dina Kášová, Brand Manager značky Brumík z Mondelez Czech Republic.

Brumíkovy školy najdete v těchto skiareálech:

Harrachov (Krkonoše)

Pec pod Sněžkou (Krkonoše)

Špindlerův Mlýn (Krkonoše)

Bílá (Beskydy)

Dolní Morava (Jeseníky)

Monínec (Česká Sibiř)

Donovaly (Nízké Tatry)

Štrbské Pleso (Vysoké Tatry)Seznam všech Brumíkových lyžařských škol v Čechách i na Slovensku naleznete na

www.brumik.cz